Fitness Romana

zajišťuje pravidelné lekce a kurzy a individuální hodiny pilates, aqua aerobicu, jogy, zdravotního cvičení a dalších jiných forem cvičení převážně v Brně a okolí.

Zabýváme se zdravotní stránkou cvičení. Dbáme na to, abyste se naučili správné pohybové stereotypy a mohli fungovat v běžném denním režimu bez problémů a bez bolesti.

 

Zvláštní péči věnujeme maminkám po porodu a lidem s bolavými zády.

Pravidelně organizujeme cvičební víkendové pobyty na zajímavých lokacích v české republice i aktivní sportovní dovolené v zahraničí.


Těšíme se na Vás, na cvičenou :-)

Aktuální informace

18. srpen

ROZVRH BRNO VINOHRADY

OD ZÁŘÍ 2021 OPĚT V DOMEČKU NA VINOHRADECH... KURZY I OTEVŘENÉ LEKCE

 

16. srpen

NOVÉ KURZY OD září 2021 - AEROBIC VE VODĚ...

OD 19.9.2020  ZAČÍNAJÍ DALŠÍ KURZY VODNÍHO AEROBICU - ZŠ HORNÍ, BAZÉN KRAVÍ HORA,   NA VŠECHNY KURZY PŘIJÍMÁME PŘIHLÁŠKY: info@fitromana.cz  

 

24. květen

PROVOZ obnoven

PROSÍM POZOR, OD PONDĚLÍ 24.5.2021 CVIČÍME V DOMEČKU,  VALTICKÁ 23. PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LEKCE JE V INTUI.   Děkujeme za pochopení!

 

1. leden

FITROMANA DĚKUJE ZA PŘÍZEŇ....

DĚKUJEME VŠEM ZA VAŠI DŮVĚRU A TĚŠÍME SE NA VŠECHNY V ROCE 2020 !   PŘEJEME VÁM ROK PLNÝ ZDRAVÍ, LÁSKY, ÚSPĚCHŮ, POHODY A AKTIVNÍHO POHYBU...   !!!! POZOR ZAČÍNÁME AŽ V NEDĚLI 5.1.2020 !!! 2.1. - 4.1.2020 SE NECVIČÍ   POKUD JSTE JEŠTĚ NEZAČALI S PRAVIDELNÝM POHYBEM, A CHCETE, PŘIJĎTE. TĚŠÍME SE :-)

 

30. listopad

DÁRKOVÉ POUKAZY NA NAŠE SLUŽBY

CHCETE SVÝM BLÍZKÝM UDĚLAT RADOST? I U NÁS MŮŽETE POŘÍDIT DÁRKOVÝ POUKAZ NA VŠECHNY NAŠE SLUŽBY V LIBOVOLNÉ CENOVÉ RELACI... POUKAZ UPRAVÍME NA MÍRU :-)