Fitness Romana

zajišťuje pravidelné lekce a kurzy a individuální hodiny pilates, aqua aerobicu, jogy, zdravotního cvičení a dalších jiných forem cvičení převážně v Brně a okolí.

Zabýváme se zdravotní stránkou cvičení. Dbáme na to, abyste se naučili správné pohybové stereotypy a mohli fungovat v běžném denním režimu bez problémů a bez bolesti.

 

Zvláštní péči věnujeme maminkám po porodu a lidem s bolavými zády.

Pravidelně organizujeme cvičební víkendové pobyty na zajímavých lokacích v české republice i aktivní sportovní dovolené v zahraničí.


Těšíme se na Vás, na cvičenou :-)

Aktuální informace

8. květen

AKTUÁLNÍ SITUACE Vinohrady, Aqua aerobic

PROSTORY NA VINOHRADECH - BZENECKÁ 23 JSOU OTEVŘENY DO cca 25.7.2020, POTOM BUDOU PROSTORY PŘEDÁNY MĚSTSKÉ ČÁSTI VINOHRADY, BUDOU SE UPRAVOVAT NA DETAŠOVANÉ PRACOVIŠTĚ MATEŘSKÉ ŠKOLY. CVIČENÍ ZDE KONČÍ :-( CVIČIT BUDEME POTOM V DOMEČKU, VALTICKÁ 23.   AQUA AEROBIC ZŠ HORNÍ - DALŠÍ KURZY ZAČÍNAJÍ OD ZÁŘÍ 2020 - INFO BRZY   AQUA AEROBIC KRAVÍ HORA - MOŽNÁ BUDE PRONÁJEM O PRÁZDNINÁCH - INFO BRZY

 

2. leden

NOVÉ KURZY OD ÚNORA 2020 - AQUA AEROBIC...

OD 3.2.2020  ZAČÍNAJÍ DALŠÍ KURZY AQUA AEROBICU - ZŠ HORNÍ, BAZÉN KRAVÍ HORA, I KURZY PILATES A "TRX" BUDOU BRZY PŘIDÁNY (DOMEČEK NA VINOHRADECH).   NA VŠECHNY KURZY PŘIJÍMÁME PŘIHLÁŠKY: info@fitromana.cz  

 

1. leden

FITROMANA DĚKUJE ZA PŘÍZEŇ....

DĚKUJEME VŠEM ZA VAŠI DŮVĚRU A TĚŠÍME SE NA VŠECHNY V ROCE 2020 !   PŘEJEME VÁM ROK PLNÝ ZDRAVÍ, LÁSKY, ÚSPĚCHŮ, POHODY A AKTIVNÍHO POHYBU...   !!!! POZOR ZAČÍNÁME AŽ V NEDĚLI 5.1.2020 !!! 2.1. - 4.1.2020 SE NECVIČÍ   POKUD JSTE JEŠTĚ NEZAČALI S PRAVIDELNÝM POHYBEM, A CHCETE, PŘIJĎTE. TĚŠÍME SE :-)

 

1. září

NOVÝ KURZ TRX !!!

Pravidelné lekce  od 18.9.2018   ÚTERÝ 17:40-18:30 - TRX  CORE BODY kurz - 50 minut - cvičí Alice ÚTERÝ 18:40-19:30 - TRX dynamic - 50 minut - cvičí Alice  - OTEVŘENÁ LEKCE

 

30. listopad

DÁRKOVÉ POUKAZY NA NAŠE SLUŽBY

CHCETE SVÝM BLÍZKÝM UDĚLAT RADOST? I U NÁS MŮŽETE POŘÍDIT DÁRKOVÝ POUKAZ NA VŠECHNY NAŠE SLUŽBY V LIBOVOLNÉ CENOVÉ RELACI... POUKAZ UPRAVÍME NA MÍRU :-)