Fitness Romana

zajišťuje pravidelné lekce a kurzy a individuální hodiny pilates, aqua aerobicu, jogy, zdravotního cvičení a dalších jiných forem cvičení převážně v Brně a okolí.

Zabýváme se zdravotní stránkou cvičení. Dbáme na to, abyste se naučili správné pohybové stereotypy a mohli fungovat v běžném denním režimu bez problémů a bez bolesti.

 

Zvláštní péči věnujeme maminkám po porodu a lidem s bolavými zády.

Pravidelně organizujeme cvičební víkendové pobyty na zajímavých lokacích v české republice i aktivní sportovní dovolené v zahraničí.


Těšíme se na Vás, na cvičenou :-)

KRÉTA 2022 - JIŽNÍ KRÉTA

TERMÍN POBYTU U MOŘE JE 4. - 11. 6. 2022

TERMÍN POBYTU U MOŘE JE 4. - 11. 6. 2022

 

 

JIŽNÍ KRÉTA - HOTEL TYLISSOS

- HOTEL NA OKRAJI STAROBYLÉ IERAPETRY

 

POPIS
Vyhledávaný hotel se nachází na okraji starobylé Ierapetry a nabízí tak výbornou dostupnost odpoledních či večerních procházek do rušného centra, kde si můžete v labyrintu uliček prohlédnout jedinečné architektonické památky nebo se vydat na sluncem hýčkaný ostrov Chrissi se zářivě bělavým pískem.

Atraktivní je také poloha přímo u rozsáhlé písečně-oblázkové pláže oddělené pouze nefrekventovanou pobřežní komunikací, další výhodou je bar na pláži s lehátky a slunečníky zdarma. Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, Wi-Fi zdarma, minimarket, restauraci, 2 bary, bazén pro dospělé a dětský bazén se slunečníky a lehátky zdarma. K dispozici je také kulečník, stolní tenis, fitness a plážový volejbal. Pořádá také pravidelné animační a večerní programy, před hotelem se nachází autobusová zastávka.

Hotel je ideálním výchozím bodem pro poznávání jižní Kréty a je tak skvělou volbou pro všechny, kteří hledají klidnější ubytování, avšak se širokou možností nejrůznějších aktivit.


STRAVOVÁNÍ
Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu, výjimečně chutná domácí strava, připravovaná z místních čerstvých surovin.

 

Od 1. ÚNORA 2022 - pokoje na vyžádání

 

cena: 20.390 Kč/os. (nezahrnuje cestovní pojištění) - platba CK

+ CVIČENÍ + dáreček -  1600,- Kč - platba FitRomana

 

PŘIHLÁŠKA

 

Tylissos Beach Tylissos Beach Tylissos Beach